Multicomp Pro MCWR06X2872FTL Res, 28K7, 1%, 0.1W, ฟิล์มหนา
ยี่ห้อ:
MULTICOMP PRO
โมเดล:
MCWR06X2872FTL
Resistance
28.7 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR
Resistance
28.7 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V