Multicomp Pro MCWR06X2493FTL Res, 249K, 1%, 0.1W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR06X2493FTL
Resistance
249 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
249 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0603 [1608 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V