Multicomp Pro MCWR06X1962FTL Res, 19K6, 1%, 0.1W, ฟิล์มหนา
View Brand
ยี่ห้อ:
MULTICOMP PRO
โมเดล:
MCWR06X1962FTL
Resistance
19.6 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
19.6 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0603 [1608 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V