Multicomp Pro MCWR06X1212FTL Res, 12K1, 1%, 0.1W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR06X1212FTL
Resistance
12.1 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V