Multicomp Pro MCWR04X9102FTL Res, 91K, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR04X9102FTL
Resistance
91 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR
Resistance
91 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V