Multicomp Pro MCWR04X6491FTL Res, 6K49, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR04X6491FTL
Resistance
6.49 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
6.49 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0402 [1005 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V