Multicomp Pro MCWR04X5902FTL Res, 59K, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR04X5902FTL
Resistance
59 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V