Multicomp Pro MCWR04X4641FTL Res, 4K64, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR04X4641FTL
Resistance
4.64 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0402 [1005 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V