Multicomp Pro MCWR04X3602FTL Res, 36K, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
View Brand
ยี่ห้อ:
MULTICOMP PRO
โมเดล:
MCWR04X3602FTL
Resistance
36 kohm
Power Rating
62.5 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR
Resistance
36 kohm
Power Rating
62.5 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V