Multicomp Pro MCWR04X3002FTL Res, 30K, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
โมเดล:
MCWR04X3002FTL
Resistance
30 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0402 [1005 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V