Multicomp Pro MCWR04X1152FTL Res, 11K5, 1%, 0.0625W, ฟิล์มหนา
ยี่ห้อ:
MULTICOMP PRO
โมเดล:
MCWR04X1152FTL
Resistance
11.5 kohm
Power Rating
62.5 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
11.5 kohm
Power Rating
62.5 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0402 [1005 Metric]
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
50 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
50 V